icon3
close3

Поради

 

Традиція Тао

має багато глибоких (секретних) знань, практик, технік, вправ, - пояснити які часом буває нелегко. Ми починаємо вивчати традиції Тао від чогось простого і досягаємо досконалості. На цьому шляху орієнтиром є власна Гармонія, Мир і Любов. Початкова (базова) Медитація, різні вправи можуть використовуватися в повсякденному житті для балансування тонких енергій і вдосконалення Гармонії. Це хороше енергетичне живлення, тим більше, коли є тонке відчуття Гармонії, коли Тіло і Душа орієнтовані на почуття Лагідності і Кохання з Святим Духом. Поглиблювати знання слід обережно, бо тут потрібен досвід пізнання тонких енергій. В практиках Цигун (Чі Ґун) необхідно дотримуватися правил безпеки, Медитація і Йога в цьому допомагають. В практиках Перетворення Сексуальної Енергії в Духовну доводиться нести відповідальність за свої дії. Практики Перетворення Сексуальної Енергії в Духовну  можуть, наприклад, збільшити енергетичний потенціал в десять разів, а практики Духовного Просвітлення в сто разів. Якщо у Вас є навіть неявні негармонійні, або руйнівні енергії, і вони візьмуть, і ненароком збільшаться в багато разів. Тоді що Ви будете з цим робити? З нами Бог, бо ми знаємо, що в кожного з нас є творча Іскра Божа. Завдання кожного з Вас піклуватися про свою Іскру Божу, розвивати і вдосконалювати даний Вам творчий потенціал, щоб на весь Всесвіт Ви змогли осяяти свій шлях Гармонії, з Богом.


Для практик Перетворення Сексуальної Енергії в Духовну

потрібно готуватися, очищеними мають бути і Тіло, і особливо Душа. Очищення Своєї Душі для дуже багатьох людей процес нелегкий і для кожної людини цей процес триває на протязі земного життя. Коли Тіло і Душа достатньо чисті, тоді поступово можна починати збільшувати енергетичний творчий потенціал, і відчувати збільшення гармонії Тіла і Душі із Святим Духом. Практика Перетворення Сексуальної Енергії в Духовну - це потужна техніка довготривалого очищення енергії. Але може бути й ситуація, коли ложкою дьогтю можна зіпсувати бочку меду. Тому Гармонія, збалансовані наміри і особливо почуття Лагідності і Кохання з Святим Духом допоможуть Вам уникати виникнення небажаних ситуацій.


Медитація в русі Тайцзи Цигун (Тай Чі Чі Ґун)

підходить для людей різного віку, у яких немає протипоказань по фізкультурі. Це хороша підготовка до практик Духовного Просвітлення, яка може тривати багато років. До практик Духовного Просвітлення слід ретельно готуватися, з повною власною відповідальністю. Коли після практик традиції Тао Ви будете відчувати Гармонію, комфортну легкість, творчу миролюбність, рішучість діяти і чисте блаженство Вашого Тіла і Душі – це буде хорошим орієнтиром у Вашому житті.


google bing