icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (5 + 48)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (5 + 48)

- Базовий Семінар

 

          Базові техніки Внутрішньої Алхімії (Перетворення Тонких Енергій).


         Внутрішня усмішка: мова йде про те, як використовувати силу всміхаючись, щоб активувати реакцію релаксації парасимпатичної нервової системи. Ця техніка приводить до вивільнення від негативних емоцій і збалансованого переходу на позитивні емоції. Внутрішня усмішка є одним з найпростіших і достатньо потужних інструментів для відновлення втраченої цілісності.


         Шість Звуків, які відновлюють Цілісність: кожен орган зберігає частини Початкової Сили і негативних емоцій. Техніка спеціального звуку для кожного з органів, спеціального кольору, збалансованих позитивних емоцій, і також особливого положення при виконанні кожного звуку – все це допоможе Вам відновлювати добре здоров'я і допоможе з підключенням до Початкової Сили.


         Мікрокосмічна Орбіта: Відкриття потоку Енергії Життєвої Сили в енергетичних шляхах допоможе в особливий спосіб залучати більше Первісної Сили із Землі і з Всесвіту.

 

         В традиції Тао використовується сила Ї – це сила нашого наміру, яка об’єднує в одну три сили: силу розуму, силу очей і силу серця. Сила Ї єднає кожну часточку нашого внутрішнього і зовнішнього світу. Куди прямує думка – туди тече енергія. Дуже важливий момент полягає в тому, що своєю думкою ми не рухаємо енергію Чі, бо Чі тече сама в порожнє місце (порожнє від думок). Ну а далі – куди тече Чі, туди слідом за нею тече кров і фізіологічні рідини. Важливо також зберігати енергію (в порожньому від думок місці) і примножувати досягнуті успіхи.

 

         Семінар розрахований на 6 годин (один день) і проходить у формі фізичних вправ, лекцій, медитацій і відповідей на питання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [1], [5].

 

Є переклад на російську мову: [2], [3].google bing