icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (15 + 41)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (15 + 41)

Стосунки Доповнення - Д


         Стосунки соціального Доповнення (Д) являються самими тонкими і глибокими з усіх видів стосунків. На перший погляд, партнер може нічим особливим не виділятися. Кожен може легко залишатися самим собою за своїми сильними сторонами. Наміри кожного партнера активізуються заради узгодженої спільної цілі. Складність і перевага цих стосунків у тому, що сильні сторони одного партнера являються слабкими у другого. Перевага в гармонії, - це коли кожен партнер бере на себе ті справи, які йому зовсім не важко зробити. Складність у лукавстві, - це коли йде маніпулювання своїми сильними сторонами з метою зекономити власні сили і використати сили партнера на власні потреби.

 

         У стосунках соціального Доповнення найбільше проявляється чистота і гармонія тіла, душі і духу кожного партнера. Перевага стосунків розрізняється в душевній легкості і гармонії, в збалансованій енергії і здоров’ї, в успіху і процвітанні, в любові і коректних діях. Це така затишна атмосфера у взаєминах, яку повністю словами передати неможливо. Це поезія і тонке творче мистецтво взаємин, які приносять довголіття і відчуття вічності. Партнерам разом добре і активно взаємодіяти і розслаблятися для відпочинку. В цих стосунках кожен партнер передає інформацію зі своїх сильних сторін на слабкі сторони партнера. Тому ця інформація являється життєво необхідною і завжди цікавою.

 

         Тонкість в тому, що інформація сприймається одразу і не аналізується. Кожен сприймає і позитивну інформацію і негативну з відповідними наслідками. Що Ми сіємо, то теж саме Ми і пожинаємо, тільки у більшій кількості. Коли сіємо в думках, - тоді пожинаємо в словах, коли сіємо в словах, - тоді пожинаємо в діях. Важливими являються вірування, і думки, і слова, і дії. Тонкість цих стосунків досягає такої глибини, що думка між партнерами передається у просторі і часі. Вірування в цілісність, в Єдину Творчу Силу являється захистом від руйнівної дисгармонії, яка здатна перетворити ці стосунки із самих найкращих у самі найгірші, які нелегко собі навіть уявити. Любий вплив на вірування партнера має зворотній ефект, тут єдино можливим є власний приклад. При втраті довіри стосунки досить легко розриваються і тоді відчувається втрата самого цінного. Втрачені стосунки, як правило, не відновлюються. Часто ці стосунки називають ще дуальними, але тут відсутня повна дуальність. Природа стосунків соціального Доповнення яскраво проявляється при створенні сім’ї, коли кожен партнер глибоко відчуває свою відповідальність.


google bing