icon3
close3
icon5
close5
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (17 + 39)

Перший Камертон Арт Масажер для Чоловіків (108 Дротиків) 8 Гц (Особливий)

Код:  AH10
Ціна:  €  700

         Загальний опис Арт Масажера Камертона можна подивитися на сторінці Продукція. Навчитися, як ними користуватися, можна у Сертифікованих Інструкторів Системи Універсальне Зцілююче Тао (УЗТ),, які пройшли повний курс навчання і являються викладачами секретних практик Ней Ґун Кісткового Мозку. Секрети цих практик передаються із вуст в уста. Це пов’язано з використанням сексуальної енергії, тому навчання відбувається для жінок окремо, так само як і для чоловіків окремо.

Технічні характеристики:

        Арт Масажер Камертон виготовляється вручну. Матеріал дротиків і ручки – нержавіюча сталь. Матеріал балансувального вантажу, який знаходиться вкінці ручки - сплав на основі вольфраму, питома вага якого така сама як у золота. Ціль використання такого матеріалу - зробити оптимальну вагу Масажера і зручність у використанні. В результаті – центр ваги Арт Масажера, коли його взяти в руку, знаходиться біля точки перикарда Лаогун. Це позволяє вивільнити зайві напруження тіла і насолодитися гармонією вібрацій.

 

         Перший Камертон Арт Масажер має довжину 60см, вагу 950гр і частоту 8 Гц.

 

         Коли така чиста частота не потрібна, тоді кінці дротиків можна злегка зв’язати гумовим кільцем. Це дасть можливість більш енергійно робити ушкодження всередині внутрішніх органів і руйнувати жирові клітини всередині кісток.

 

Обслуговування:

         Час від часу після використання Масажера необхідно розділяти дротики, щоб вони могли коливатися кожен окремо. Необхідно також змивати з дротиків бруд і негативну енергію за допомогою змоченої губки з милом. Потім гарно сполоснути водою, струсити зайву воду і висушити.

Знижка:

         10% для Сертифікованих Інструкторів

         20% для Старших Інструкторів.


Навчання:
         Цих знань дійсно багато, тому є можливість отримати індивідуальну консультацію, а також пройти семінари, регулярні тренування, навчальні курси у автора цього винаходу  і в перспективі стати співтворцем майбутніх практичних розробок нових ідей.

Перший Камертон Арт Масажер для Чоловіків (108 Дротиків) 8 Гц (Особливий)
google bing