Подати заявку
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (40 + 47)

Відправити
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (40 + 47)

- Практикум Сплавлення П’яти Елементів І, ІІ і ІІІ

 

         Сплавлення П’яти Елементів являється третьою формулою Внутрішньої Алхімії  традиції Тао і складається з трьох частин.

 

         В першій частині формується Пакуа, або Вісім Сил Природи і точки збору для сплавлення енергії емоцій. Негативні енергії в точках збору трансформуються в позитивні енергії, потім формується перлина, яка по своїй суті є очищеним гармонійним згустком енергії життєвої сили Чі. Перлина грає центральну роль у зціленні фізичного тіла і для подальших духовних практик.

 

         В другій частині відкриваються та очищаються три Пронизуючих канали і Опоясуючий канал. Особливість Опоясуючого каналу в тому, що він об’єднує Тан Т’єн з Мікрокосмічною Орбітою і Пронизуючими каналами на різних рівнях. Ця частина практики носить назву Космічне Сплавлення.

 

         В третій частині відкриваються Канали Великого Регулятора, Великого Моста і вивчаються техніки енергетичного захисту. Канали Великого Регулятора і Великого Моста передають енергію з каналів у дванадцять меридіанів, які пов’язані з внутрішніми органами. Ця частина практики носить назву Сплавлення Восьми Психічних Каналів.

 

         Практикум розрахований на 24 години (чотири дні) і проходить у формі лекцій, медитацій і відповідей на питання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [1], [5], [39], [40], [41].

 

Є переклад на російську мову: [2], [3], [25], [26].Your SEO optimized title page contents seo.uk.net Triple W Directory УкрКаталог Free slots Parta.ua Живое Знание X-FILES LinkReferral google bing yandex yahoo FreeWebDir AMRAY web directory