icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (2 + 28)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (2 + 28)

- Перетворення Сексуальної Енергії в Духовну


Семінар Перетворення Сексуальної Енергії в Духовну


         Сексуальна Алхімія (особливий спосіб перетворення сексуальної Енергії в Духовну Енергію): Дізнайтеся, як культивувати, поширювати і зберігати перетворену сексуальну Енергію. Чоловіки мають можливість навчитися контролювати еякуляцію і перетворювати сексуальну Енергію в Енергію Життєвої Сили, а потім перетворити її далі до Енергії Духовної Сили. Жінки мають можливість навчитися контролювати менструації і перетворювати сексуальну Енергію в Енергію Життєвої Сили, а потім перетворити її далі до Енергії Духовної Сили.


         В результаті правильного виконання цієї практики збільшується творчий потенціал і людина стає більш гармонійною – збільшується почуття кохання і лагідності. Традиція Тао вчить, як практикувати з енергіями на дуже простих природніх прикладах. Коли сонечко нагріває воду, то вода випаровується, піднімається до небес і конденсується, потім випадає у вигляді дощу, зрошуючи землю. Так вода очищається і процес повторюється. Аналогічно енергія людини рухається від промежини до маківки вздовж хребта, в голові охолоджується і далі зрошує передню частину тіла і внутрішні органи.


         Сперматозоїди, яйцеклітини і фізіологічні рідини матеріальні, а енергія Чинь Чі – нематеріальна. Ми називаємо ці практики Другою Формулою Внутрішньої Алхімії Тао, де активізується процес перетворення матерії у не матерію. Першій Формулі присвячений Базовий Семінар , який являється першою сходинкою. За правилами безпеки не рекомендується перестрибувати сходинку, особливо тоді, коли дитина тільки розпочинає вчитися ходити.

                    

         Семінар розрахований на 6 годин (один день) і проходить у формі фізичних вправ, лекцій, медитацій і відповідей на питання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [1], [5], [32], [33], [36].


Є переклад на російську мову: [2], [3], [19], [20], [23].


google bing