Подати заявку
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (46 + 35)

Відправити
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (46 + 35)
2

Свята Октава

 

         В музиці Октава являє собою музичний інтервал, в якому частота високого тону вдвічі більше частоти низького тону. Октава має ще значення вісім, може позначатися цифрою 8 і символізує безмежність. Октавою також називається частина звукового ряду, до якого входять 7 ступенів - до, ре, мі, фа, соль, ля, сі. Октави мають різні найменування. Перша октава знаходиться посередині звукового діапазону, який чує людина. Свята Октава – це звукові вібрації, які вухо людини почути не може і частота яких співпадає з частотою електромагнітних вібрацій головного мозку людини в стані молитви або медитації, тобто Альфа Ритмом. При співпаданні частот виникає явище резонансу, - це схоже на комбінацію звуку і світла з однаковою частотою. Щоб глибше пізнати і усвідомити ці вібрації, виникла ідея спроектувати і виготовити відповідний Камертон, а згодом з’являється творча платформа «Свята Октава».


         Найменування октав, буквено-цифрове позначення і частота її першої ступені До (C), третьої Мі (E) і п’ятої Соль (G) будуть такими:

 

             

 


Your SEO optimized title page contents seo.uk.net Triple W Directory УкрКаталог Free slots Фриланс@Freelancehunt.com Parta.ua Живое Знание X-FILES LinkReferral google bing yandex yahoo FreeWebDir AMRAY web directory