icon3
close3

Головна


Доброго Вам Здоров’я і Господнього Благословення!

Зустрічі відбуваються в Академії Цілісного Світогляду.

Регулярні тренування по Тайцзи Чі Ґун I для початківців тепер можливі за допомогою відео.

               Навчання і тренування проводить Володимир Пецюх. Його уповноважив Тао (Дао) Гранд Майстер Мантек Чіа вчити і тренувати такі напрямки традиції Тао: Масаж, Курси Масажу, Йога, Цигун (Чі Ґун), Тайцзи (Тай Чі) і Медитація Внутрішньої Алхімії в стані Свята Октава. Ви можете пройти Курси Масажу і оволодіти техніками Енергетичний Масаж, Медитація, а також Тайцзи, де гармонійно поєднуються Цигун і Йога. У Вас є реальна можливість цілісно інвестувати в своєму житті на шляху самовдосконалення і пізнання істини. Ви можете подивитися розклад проведення тренувань і семінарів , різні види масажу, Курси Масажу , а також різні види інструментів і обладнання, щоб робити само - масаж.


         Вас може зацікавити визначення Ваших Сильних та Слабких сторін для розуміння себе і при виборі життєвого шляху. Це питання стосується механізму Ваших психологічних взаємодій з іншими людьми, виходячи з Ваших особистих вроджених якостей, властиве Вам сприйняття Світу. Якщо Ви побажаєте, то це питання ми разом також зможемо вирішити. Під час індивідуальних консультацій розглядаються питання, пов'язані з виконанням вправ, медитацій та інші.

  

         Основний навчальний центр знаходиться в Таїланді – в «Країні усмішок». На півночі Тайланду в Саду Дао живе Мантек Чіа. Він організував Тренувальний Центр та Всесвітній Універсального Зцілюючого Тао Інструкторський Факультет (ВУЗТІФ), філії якого розповсюджені на всіх континентах і діють майже у всіх країнах світу. Ми вивчаємо філософію здорового способу життя і довголіття. Ви також маєте можливість приєднатися до нас. Завдання кожного з нас реалізовувати свою Іскру Божу, щоб мати можливість на весь Всесвіт осяяти свій шлях Гармонії, з Богом.


google bing