Подати заявку
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (20 + 30)

Відправити
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (20 + 30)
23

У пошуках гармонії

У пошуках гармонії

         Життя у Всесвіті являється делікатною і тонкою формою балансу і гармонії. У матеріальному, видимому прояві, можна бачити необхідний, життєвий баланс між холодним і гарячим, між лужним і кислим, між стисненим і розрідженим, між руйнуванням і створенням, між темрявою і світлом. У невидимому, або нематеріальному світі, потрібно знати, що кожна дія спричинює відповідний результат, для гармонії. Щоб розповісти про свої дії, можна використовувати гарні слова, наприклад, про гармонію лагідності і любові. Що ж відбувається насправді?

         В даоській традиції, яку ще називають серединним шляхом пошуку гармонії, використовуються прості аналогії видимого прояву. Ви можете використовувати образи і схеми руху енергії в природі навколо, і в природі всередині Вас. Енергія вогню гаряча і пов’язана з серцем. Для активізації цієї енергії Ви можете робити масаж точки, яка знаходиться посередині долоні і називається Лао Ґун. Коли багато вогню, то там життя немає. І тому для балансу енергії вогню можна ефективно використовувати енергію води, вона прохолодна і пов’язана з нирками. Для активізації енергії води Ви можете робити масаж точки, яка знаходиться у впадині ступні і називається Вируюче Джерело.
Your SEO optimized title page contents seo.uk.net Triple W Directory УкрКаталог Free slots Фриланс@Freelancehunt.com Parta.ua Живое Знание X-FILES LinkReferral google bing yandex yahoo FreeWebDir AMRAY web directory