icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (25 + 12)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (25 + 12)

- Чі Ґун І «Залізна Сорочка»


Семінар Чі Ґун Залізна Сорочка І

 

         При творчому підході це дуже цікаве мистецтво управління внутрішньою силою. Практика Чі Ґун (Цигун) служить для утворення структури тіла як єдиного цілого і укорінення цієї структури, для балансування сил і відчуття гармонії. Важливим моментом являється енергетичний обмін із Силою Землі, це являється однією із головних складових успіху. Чі Ґун Залізна Сорочка  включає в себе різні способи Ян дихання, які допомагають активно наповнювати сполучні тканини енергією внутрішньої життєвої сили Чі. Основою цих Ян практик і запорукою безпечного їх виконання являються базові медитації разом з Їнь практиками. Крім того, поєднання Їнь і Ян практик робить їх гармонійними і всебічними, ефективними для досягнення результату.

 

         Історично так склалося, що ця практика являється основою бойових єдиноборств, як дуже ефективний і надзвичайно потужний інструмент самовдосконалення. Сьогодні більш актуальним являється використання практик Чі Ґун для ефективного відновлення дієздатності внутрішніх органів, відчуття внутрішньої гармонії і самовдосконалення, більш глибокого усвідомлення єдності тіла, душі і духу.

 

         Семінар розрахований на 6 годин (один день) і проходить у формі фізичних вправ, лекцій, медитацій і відповідей на питання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [5], [17].

 

Є переклад на російську мову: [3], [9].google bing