icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (19 + 9)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (19 + 9)

- Курси Масажу Чі Ней Цзан І

Курси Масажу Чі Ней Цзан І


         Чі Масаж внутрішніх органів Чі Ней Цзан І є базовий енергетичний Масаж і дає хорошу підготовку до більш глибоких і тонких видів масажу найвищого рівня. Даоські мудреці помітили, що в людей часто розвиваються енергетичні блоки, завали в і навколо внутрішніх органів, що в результаті призводить до утворення вузлів і сплетень в області живота. Вони можуть зменшувати потік Енергії Життєвої Сили, що в кінцевому підсумку є причиною фізичних недуг. За допомогою методів Енергетичного Масажу внутрішніх органів Чі Ней Цзан 1 в пупку і глибокого енергетичного масажу органів ви дізнаєтеся, як при допомозі технік масажу звільнити і очистити завали, токсини, надлишкове тепло і негативні емоції.

 

         Для того щоб стати Сертифікованим Масажистом Чі Ней Цзан І потрібно пройти Курси Масажу в об’ємі не менше 30 годин, потім самостійно провести не менше 100 сеансів масажу, описуючи кожен сеанс і зшити діло. Далі знову повторити Курси Масажу, після яких отримати оцінку, і це дозволить оформити Сертифікат Масажиста.

 

         Курси Масажу розраховані на 30 години (п’ять днів) і проходять у формі лекцій, практик, тренувань і відповідей на запитання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [1], [5], [13], [17], [27], [28], [29].

 

Є переклад на російську мову: [2], [3], [7], [9], [15], [16], [17].


google bing