icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (8 + 12)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (8 + 12)

- Курси Масажу Чі Ней Цзан ІІ

 Курси Масажу Чі Ней Цзан ІІ         Чі Масаж внутрішніх органів Чі Ней Цзан ІІ «Вигнання 12 Вітрів» - є глибокий Масаж живота, за основу якого беруться вміння і знання по Чі Ней Цзан І. Тут використовується техніка ліктя, який являється дуже чутливим при правильному виконанні цієї техніки. Є книги, навчальні відео, і саме головне – це має бути Ваш намір знайти вчителя, який зможе передати Вам такої якості знання і вміння, які в книгах і відео передати неможливо. Цей Масаж дозволяє ліквідовувати заблокованість в животі і негативні наслідки по всьому тілу, балансує енергію тіла.

 

         Для того щоб стати Сертифікованим Масажистом Чі Ней Цзан ІІ потрібно пройти Курси Масажу в об’ємі не менше 30 годин, потім самостійно провести не менше 100 сеансів масажу, описуючи кожен сеанс і зшити діло. Далі знову повторити Курси Масажу, після яких отримати оцінку, і це дозволить оформити Сертифікат Масажиста. Масажисту Чі Ней Цзан ІІ необхідно спочатку стати масажистом Чі Ней Цзан І.

 

         Курси Масажу розраховані на 30 години (п’ять днів) і проходять у формі лекцій, практик, тренувань і відповідей на запитання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [1], [5], [13], [27], [28], [29], [30].

 

Є переклад на російську мову: [2], [3], [7], [15], [16], [17], [18].


google bing