icon3
close3
left11   left12    2  

Мантек Чіа

 

         Гранд Майстер Мантек Чіа є творцем Системи Універсальне Зцілююче Тао (УЗТ), директором Світового Центру Зцілення Тао, Оздорочого Курорту Сад Дао і Навчального Центру в Таїланді. З дитинства він вивчав даоський підхід до життя. Його майстерність цих прадавніх знань, удосконалених при вивченні інших дисциплін, привела до розвитку Системи УЗТ, яка в даний час викладається в усьому світі. Мантек Чіа народився в Таїланді у китайській родині в 1944 році. Коли йому було шість років, буддійські ченці навчили його, як сидіти і "утихомирювати розум". Будучи ще студентом гімназії, він вивчив традиційний тайський бокс. Потім у Майстра Лу він вивчав Тай Чі Цюань, який невдовзі познайомив його з айкідо, йогою і різноманітними видами Тай Чi.


         Коли він був студентом в Гонконзі, то займався легкою атлетикою і старший одногрупник Ченг Су-Сью познайомив з його першим езотеричним вчителем і Даоським Майстром І Енгом (Одна Хмарина). Тоді Майстер Чіа почав вивчати даоський спосіб життя по-справжньому. Він навчився проводити енергію по Мікрокосмічній Орбіті, а через практику Злиття П'яти Елементів, як відкривати інші шість спеціальних каналів. Він далі навчився Внутрішній Алхімії, це Просвітлення Кань і Лі, Запечатування п'яти почуттів, Конгрес Неба і Землі та Возз'єднання Неба і Людини. Це Майстер І Енг уповноважив Майстра Чіа вчити та зцілювати.


         Коли Мантеку Чіа було вже більше двадцяти років він навчався у Майстра Мюги в Сінгапурі, який навчив його Кундаліні, Тао Йозі і Долоні Будди. Незабаром він міг очищати перешкоди потоків енергії всередині свого тіла. Він навчився передавати енергію життєвої сили через долоні, так що міг зцілювати пацієнтів Майстра Мюги. Потім він вивчив Чі Ней Цзан у лікаря Муі Їмваттани в Таїланді.


google bing