icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (21 + 47)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (21 + 47)
left11   left12    2  

Чудо - масаж

Чудо – масаж


         Вчитель Мантек Чіа якось на заняттях з масажу сказав про свою мрію, щоб кожна доросла людина на нашій планеті вміла робити цей масаж. Цей масаж я не можу навіть порівняти з іншим масажем, такий він особливий. Його навіть рекомендовано проводити окремо від інших видів масажу. Через тактовність, енергетичну ефективність, і глибоку фізичну дію, його бажано проводити в спеціальних медичних центрах.

 

            Кожен орган нашого тіла і навіть кожна клітина старається віддати кращі енергії і самі кращі поживні речовини клітинам, які пов’язані з продовженням роду - статевим клітинам. І тому, що може означати блокування енергетичних потоків і шляхів доставки поживних речовин до статевих клітин? Відсутність програми продовження роду. Кому потрібен рід без програми продовження? А ми своїми вухами чуємо геноцид, геноцид… чуємо десь там. Це така думка виникає – що десь там. У кожного в його власній голові така думка може виникнути і це вже десь тут. І це десь тут відноситься до власних яєчок у чоловіків і яєчників у жінок. Про жіночі проблеми ми досить часто, чуємо. Про чоловічі - часто все навпаки. Чоловіки у таких випадках починають розповідати про свої подвиги, яких насправді немає. Складається таке враження, ніби в них інших тем для розмови не існує.

 

            Масаж називається Карсай Ней Цзан - Генітальний Терапевтичний Очищаючий масаж. Слово Карсай можна пояснити як розблокування венозного кровотоку. На стінках судин, з часом, утворюються нашарування і тоді просвіт (внутрішній діаметр) судин зменшується. Для відновлення просвіту судин використовується техніка промивки, яка детально відпрацьовується масажистом при використанні у своїй практиці енергетичного масажу внутрішніх органів Чі Ней Цзан І. Чі – тут мається на увазі енергія життєвої сили. Слова Ней - означає внутрішній  і Цзан - кишка, орган. Підготовкою студента (пацієнта) до сеансу зцілення являються базові практики Даоської Внутрішньої Алхімії, які вчать спустошувати голову, особливо від негативного внутрішнього діалогу. Я називаю це підготовкою інформаційного поля. Для підготовки енергетичного поля можна використовувати Космічний Чі Ґун - зцілення космічним світлом. Слово Ґун означає вивчення і регулярну практику енергетичного вдосконалення на протязі достатньо тривалого часу. Але це Ґун ще масажем не називається. Космічний Чі Ґун можна проводити з групою, або ж індивідуально, це залежить від усвідомлення того, що відбувається.


google bing