icon3
close3
icon5
close5
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (14 + 47)

Творча Платформа Свята Октава

Код:  AH12
Ціна:  €  1800
         Загальний опис творчої платформи Свята Октава можна подивитися на сторінці Продукція. Навчитися, як її обслуговувати, настроювати і використовувати, можна у автора цього винаходу, який є Сíніор Інструктор ВУЗТІФ, викладач секретних практик Ней Ґун Кісткового Мозку і має вчену ступінь кандидат наук (доктор філософії в галузі техніки). Секрети цих практик передаються із вуст в уста. Це пов’язано з використанням сексуальної енергії, тому навчання відбувається для жінок окремо, так само як і для чоловіків окремо.

Технічні характеристики:

 

         Творча платформа Свята Октава складається з достатньо жорсткої дерев’яної основи, набору пружин, чотирьох блоків пружин, чотирьох підлогових вагів, кріплення для камертона, таблиці для настройки на частоту 8 Гц і також деяких додаткових деталей для зручності використання.

         1. Дерев’яна основа має розміри 100х50х8 см. Передбачена можливість встановлення іншої існуючої достатньо жорсткої платформи (стола або ліжка) на пружинні блоки.
         2. Набір пружин складається з 11 типів пружин, загальною кількістю 84 шт., які розміщені у 2 кейсах по 42 пружини в кожному. Пружини розраховані сумарно на вагу від 40 до 800 кг.
         3. Пружинний блок має розмір 24х24х8 см і розрахований на вагу від 10 до 200 кг. Кількість пружинних блоків – чотири.
         4. Підлогові ваги стандартні, можна купити окремо. Вимогою для цих вагів являється однакове показування значення ваги при зважуванні. Кількість підлогових вагів – чотири.
         5. Кріплення для Камертона розраховане на кріплення круга або труби діаметром від 28 до 35 мм.

         Загальна вага творчої платформи Свята Октава у вищевказаній комплектації - 36 кг.

Обслуговування:
         Творча платформа Свята Октава призначена для використання в сухому приміщенні. Для кожної ваги і місця розташування людей (людини) на платформі необхідно проводити настройку. Настройка на частоту 8 Гц розрахована і для зручності представлена в таблиці.

Навчання:
         Цих знань дійсно багато, тому є можливість отримати індивідуальну консультацію, а також пройти семінари, регулярні тренування, навчальні курси у автора цього винаходу  і в перспективі стати співтворцем майбутніх практичних розробок нових ідей.

Творча Платформа Свята Октава
google bing