icon3
close3
icon5
close5
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (19 + 16)

Набір Арт Масажерів Камертонів (64 дротика для Жінки)

Код:  AH01
Ціна:  €  1800

         Загальний опис Арт Масажерів Камертонів можна подивитися на сторінці Продукція. Навчитися, як ними користуватися, можна у Сертифікованих Інструкторів Системи Універсальне Зцілююче Тао (УЗТ), які пройшли повний курс навчання і являються викладачами секретних практик Ней Ґун Кісткового Мозку. Секрети цих практик передаються із вуст в уста. Це пов’язано з використанням сексуальної енергії, тому навчання відбувається для жінок окремо, так само як і для чоловіків окремо.

Технічні характеристики:

         Арт Масажери Камертони виготовляються вручну. Матеріал дротиків і ручки - нержавіюча сталь. Матеріал балансувального вантажу, який знаходиться вкінці ручки - сплав на основі вольфраму, питома вага якого така сама як у золота. Ціль використання такого матеріалу - зробити оптимальну вагу Масажера і зручність у використанні. В результаті - центр ваги Арт Масажера, коли його взяти в руку, знаходиться біля точки перикарда Лаогун. Це позволяє вивільнити зайві напруження тіла і насолодитися гармонією вібрацій.

 

         Арт Масажер Камертон, довжина якого 60см має вагу 950гр і частоту 8 Гц.

         Арт Масажер Камертон, довжина якого 54см має вагу 900гр і частоту 10 Гц.

         Арт Масажер Камертон, довжина якого 50см має вагу 850гр і частоту 12 Гц.

 

         Коли такі чисті частоти не потрібні, тоді кінці дротиків можна злегка зв\'язати гумовим кільцем. Це дасть можливість більш енергійно робити ушкодження всередині внутрішніх органів і руйнувати жирові клітини всередині кісток. 

 

Обслуговування:

         Час від часу після використання Масажера необхідно розділяти дротики, щоб вони могли коливатися кожен окремо. Необхідно також змивати з дротиків бруд і негативну енергію за допомогою змоченої губки з милом. Потім гарно сполоснути водою, струсити зайву воду і висушити.

Знижка:

         10% для Сертифікованих Інструкторів

         20% для Старших Інструкторів.

Навчання:
         Цих знань дійсно багато, тому є можливість отримати індивідуальну консультацію, а також пройти семінари, регулярні тренування, навчальні курси у автора цього винаходу  і в перспективі стати співтворцем майбутніх практичних розробок нових ідей.

Набір Арт Масажерів Камертонів (64 дротика для Жінки)
google bing