Подати заявку
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (16 + 27)

Відправити
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (16 + 27)

- Тай Чі Чі Ґун І «Ян Форма 13 Рухів»


Семінар з Тай Чі Чі Ґун І


         Надзвичайно корисною і приємною практикою являється медитація в русі Тай Чі Чі Ґун І – це невід’ємна частина традиції Тао. Тай Чі (Тайцзи) медитація об’єднує базові, Їнь і Ян медитації, інтегрує всі практики. Суть практики Тай Чі – це творча внутрішня робота, де кожен рух виконується в потоці енергій Землі, Небес і Космічних часточок. Акумулятори Ваших пристроїв потребують періодичного підживлення електромагнітною енергією. Так само і живе тіло людини потребує періодичного підживлення. Просту форму Ян Тай Чі «Тринадцять Рухів»  можна робити кожен день, щоб підживлювати біо електромагнітною енергією високої якості тіло і душу. Для цього просто потрібно мати намір змінювати стиль життя, тоді три квадратних метри площі і п’ять хвилин можна знайти. Варто тільки розпочати, тоді можна й не зупинитися, на досягнутому.

 

         Семінар розрахований на 6 годин (один день) і проходить у формі фізичних вправ, тренувань, лекцій, медитацій і відповідей на питання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [1], [21].

 

Є переклад на російську мову: [2], [11].Your SEO optimized title page contents seo.uk.net Triple W Directory УкрКаталог Free slots Фриланс@Freelancehunt.com Parta.ua Живое Знание X-FILES LinkReferral google bing yandex yahoo FreeWebDir AMRAY web directory