icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (24 + 36)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (24 + 36)

- Тан Тієн Чі Ґун


Семінар по Тан Тієн Чі Ґун


         Дихання животом і збільшення тиску в Тан Тієні приводить до збільшення енергії життєвої сили Чі, яка починає рухатися постійно і вільно. Це дає можливість протистояти зовнішньому впливу і нарощувати захисні сили організму. Джерело гармонії, сили, здоров’я, успіху, процвітання, любові і праведних дій знаходиться в кожному з нас. Ми можемо це випромінювати. Розпочати усвідомлювати тиск Чі і вібрації в Тан Тієні можна просто з Чі Ґун сміху. Так, сміх без причини… Ви думаєте, що я можу Вас чогось розумного навчити? Ви і так розумні, я можу тільки допомогти Вам в деякій мірі позбавитися зайвого розуму. Можу навчити Вас декільком технікам і передати Вам свій внутрішній стан під час семінарів і тренувань. Тан Тієн Чі Ґун  тренує другий мозок, який знаходиться в животі і разом з тим тренує голову робитися порожньою.

 

         Безмежний простір Всесвіту всередині мене і я у безмежному просторі Всесвіту. Ми читаємо, пишемо, говоримо, чуємо, уявляємо, відчуваємо і стверджуємо, різними способами намагаємось виразитись про передвічне, але в своїй суті про що виразитись ми не можемо.

 

         Семінар розрахований на 6 годин (один день) і проходить у формі фізичних вправ, тренувань, лекцій, медитацій і відповідей на питання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [1], [18].

 

Є переклад на російську мову: [2], [10].


google bing