icon3
close3
icon2
Подати заявку
close2
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (14 + 50)
icon1
Подати заявку
close1
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (14 + 50)

- Тао Їнь (Дао Йога)

 

Семінар з Тао Їнь (Дао Йога)


         Приємна активізація сухожилків в процесі медитації на килимку забезпечує збалансований вільний рух енергії життєвої сили по 12 меридіанах тіла. Тао Їнь (Дао Йога)  дає можливість відчувати себе енергійніше, зміцнювати здоров’я, приводити в порядок хребет і виправляти осанку. М’які плавні рухи в поєднанні з диханням дозволяють вирощувати сухожилки і в той же час м’яко усувати перешкоди на шляху руху енергії. Практика Тао Їнь це глибоке відчуття внутрішньої радості і задоволення від гармонійних рухів. Крім того це вправи, які орієнтовані на відновлення здоров’я і досягнення довголіття. При виконанні вправ увага направляється не на показ зовнішніх рухів чи поз, а спрямована всередину тіла і це являється унікальною особливістю Тао Їнь. На перший погляд вправи досить прості, але належне їх виконання потребує наполегливих повторювань в процесі регулярних практик.


         Вправи Тао Їнь мають назви тварин, чи пташок, чи ще чогось і входження в цей образ при виконанні вправи допомагає зрозуміти правильне її виконання, відчути зміну енергетичного стану тіла під час розслаблення і відпочинку в паузі між повторним виконанням вправи.

 

         Семінар розрахований на 6 годин (один день) і проходить у формі фізичних вправ, лекцій, медитацій і відповідей на питання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [1], [13].

 

Є переклад на російську мову: [2], [7].


google bing