Подати заявку
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (31 + 48)

Відправити
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (31 + 48)

- Ней Ґун Сухожилків

 

         Сухожилки ростуть довго і живуть довго, працюють багато але їдять мало. М’язи ростуть швидко і атрофуються швидко, працюють мало але їдять багато. Перевага в Тао практиках віддається вирощуванню сухожилок, зв’язок і фасцій. Для активного довголіття вирощування і укріплення сухожилок являється особливо актуальним. Сухожилки, зв’язки і фасції об’єднують тіло в одне ціле. Тому розслаблення призводить до відчуття кожної кісточки окремо. Напруження призводить до відчуття єдності всього скелету. Важливим являється і розслаблення і напруження, тому що енергетичний потенціал знаходиться між цими крайніми станами.

 

             Практика Ней Ґун Сухожилків  також допомагає відкривати суглоби, щоб у них проходила і накопичувалась енергія. Це захищає суглоби від ушкодження і накопичена в суглобах енергія може використовуватись в духовних практиках. Це також просто фантастичні і важливі вправи для всього хребта. Ця практика збільшує енергію життєвої сили Чі в Тан Тієні і оздоровлює життєво важливі внутрішні органи.

 

         Семінар розрахований на 6 годин (один день) і проходить у формі фізичних вправ, тренувань, лекцій, медитацій і відповідей на питання.

 

Рекомендована література в оригіналі англійською: [5], [19].

 

Є переклад на російську мову: [3]. 

Ви можете подивитися відео:

Tendons Nei Kung 


Your SEO optimized title page contents seo.uk.net Triple W Directory УкрКаталог Free slots Фриланс@Freelancehunt.com Parta.ua Живое Знание X-FILES LinkReferral google bing yandex yahoo FreeWebDir AMRAY web directory