Подати заявку
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (36 + 12)

Відправити
Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення
Ім'я *
E-mail *
Телефон
Повідомлення
Напишіть результат операції (36 + 12)
2

Володимир Пецюх


         Викладач і тренер Володимир Пецюх є Інструктором ВУЗТІФ, сертифікований в Тренувальному Центрі в Таїланді у Саду Дао. Гранд Майстер Мантек Чіа уповноважив його викладати і тренувати згідно до системи Універсальне Зцілююче Тао: Медитація Внутрішня Усмішка, Медитація Мікрокосмічна Орбіта, Медитація Шість Зцілюючих Звуків, Зцілююче Кохання, Залізна Сорочка, Ней Ґун Сухожиль, Ней Ґун омолодження Кісткового Мозку, Тао Йога (Тао Їнь) , Даньтянь Цигун (Тан Т’єн Чі Ґун), Еліксир Цигун, Тайцзи (Тай Чі) Цигун, а також проводити Курси Масажу: Курси Масажу Чі Ней Цзан І та Курси Масажу Чі Ней Цзан ІІ.


         Викладач Володимир Пецюх також являється практикуючим масажистом Чі Ней Цзан ІІІ, Карсай Ней Цзан і практикуючим Космічне Зцілення І. Він може проводити практикум Злиття П’яти елементів, що являється основою підготовки до Вищих Практик Просвітлення Кань (Води) і Лі (Вогню).


         Він народився в Україні, в українській родині у 1958 році. Виріс у живописному подільському селі на березі ставу, біля високої гори і річки. Коло хати зелена трава і садок вишневий. Влітку край берега ставу до верби прив’язаний човен. Взимку став замерзає і часом випадає білий пухнастий сніг. 

 

         З 1975 року будучи студентом у Києві він займається легкою атлетикою, карате і йогою. Для поглиблення відчуття гармонії душі він навчається вокалу і приймає участь в українському народному фольклорно-етнографічному ансамблі «Веснянка».

 

         Потім його захоплюють задачі розрахунку вібрацій складних конструкцій у потоці повітря і він з 1980 року працює інженером в конструкторському бюро авіаконструктора Олега Антонова. Робота в творчому колективі ентузіастів допомагає йому стати молодим вченим в галузі техніки і отримати вчену ступінь Кандидат Наук (Доктор Філософії). Тут він приймає участь в камерному хорі «Резонанс», який створили ентузіасти конструкторського бюро і студент консерваторії Дмитро Радік. Хор здобуває звання народного.


Your SEO optimized title page contents seo.uk.net Triple W Directory УкрКаталог Free slots Parta.ua Живое Знание X-FILES LinkReferral google bing yandex yahoo FreeWebDir AMRAY web directory