icon3
close3
left11   left12    2  

Володимир Пецюх

 Сíніор Інструктор Володимир Пецюх

сертифікований в Тренувальному Центрі в Таїланді у Саду Дао. Гранд Майстер Мантек Чіа уповноважив його передавати згідно до системи Універсальне Зцілююче Тао: Медитація Внутрішня Усмішка, Медитація Мікрокосмічна Орбіта, Медитація Шість Зцілюючих Звуків, Зцілююче Кохання, Залізна Сорочка, Ней Ґун Сухожилок, Ней Ґун омолодження Кісткового Мозку, Тао Йога (Тао Їнь) , Тан Тієн Чі Ґун, Еліксир Чі Ґун, Тай Чі Чі Ґун, Злиття П'яти Елементів, а також проводити Курси Масажу: Чі Ней Цзан І та Чі Ней Цзан ІІ.


         Сíніор Інструктор Володимир Пецюх також є практикуючим масажистом Чі Ней Цзан ІІІ, Карсай Ней Цзан і практикуючим Космічне Зцілення І. Він також може проводити практикум Медитація Просвітлення Мале Кань (Вода) і Лі (Вогонь).


         Він народився в Україні, в українській родині у 1958 році. Виріс у живописному подільському селі на березі ставу, біля високої гори і річки. Коло хати зелена трава і садок вишневий. Влітку край берега ставу до верби прив’язаний човен. Взимку став замерзає і часом випадає білий пухнастий сніг. 

 

         З 1975 року будучи студентом у Києві він займається легкою атлетикою, карате і йогою. Для поглиблення відчуття гармонії душі він навчається вокалу і приймає участь в українському народному фольклорно-етнографічному ансамблі «Веснянка».

 

         Потім його захоплюють задачі розрахунку вібрацій складних конструкцій у потоці повітря і він з 1980 року працює інженером в конструкторському бюро авіаконструктора Олега Антонова. Робота в творчому колективі ентузіастів допомагає йому стати молодим вченим в галузі техніки і отримати вчену ступінь Доктор Філософії у галузі техніки. Він приймає участь в камерному хорі «Резонанс», який створили ентузіасти конструкторського бюро і студент консерваторії Дмитро Радик. Хор здобуває звання народного.


google bing