Гармонія з Богом

         Проявити чистосердечну любов і лагідність до себе, до самої глибини своєї душі, до своєї Божої Іскри. Як це зробити і досягти такого стану, коли Іскра Божа засяє на весь світ? Як здійснити,  щоб і я у своїй творчості, і кожна людина, яка зараз це читає, змогла розвивати у собі здібності Творця? Відповіді на такі питання, я запрошую Вас знаходити, шляхом цілеспрямованих дій.

         Ви шукаєте дива і секретних чарівних практик? Кожен момент життя між минулим і майбутнім являється дивом. Багато чудес вже відбулося і багато їх ще відбудеться. Секрети є в натхненних діях кожного з нас, в просвітленні Іскри Божої кожного з нас. Чарівність практик проявляється і виявляється в насиллі, в лукавій, руйнівній силі. Вчитися розрізняти і очищатися від намірів руйнівних і віддавати перевагу творчим намірам лагідності і безумовної любові – оце, на мій погляд, і є орієнтири на шляху просвітлення Іскри Божої.

         Духовність є різна. Багато духів є, і багато ще буде. І тільки один єдиний дух, більше всіх, милий моїй Душі. Мова зараз іде про невидиме. Шлях пізнання цього невидимого і шлях пізнання Іскри Божої лежить у цілеспрямованій дії вірування. Більше всіх благий Душі моїй Святий Дух, який єдиносущний з Іскрою Божою, з Богом, бо я отак вірую. А Ви так пробували діяти?

         Стосовно психологічного напрямку дій, мені хочеться визначити свою думку. Ці методи дій основані на знаннях, і можуть примножувати сили. Вони можуть примножувати творчі наміри дій, але так само і руйнівні наміри дій. Головним пріоритетом тут являється не нашкодити. Тому я запрошую Вас, користуючись цими достатньо ефективними методами, проявляти обережність, лагідність, доброзичливість, безумовну любов і чистосердечність. Нехай Вас Бог благословить.

         09.03.2013.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!