Вчені з давніх часів намагаються виявляти спільні особливості деяких людей і таким чином розрізняти Типи людей, або класифікувати їх. Швейцарський психоаналітик Карл Юнг в своїй роботі класифікує людей з використанням чотирьох психічних функцій, це такі як Логіка і Етика - раціональні, Інтуїція і Сенсорика - ірраціональні. П’яту функцію психіки людини він називає трансцендентною, яка об’єднує чотири психічні функції (неявні з явними) і в результаті дії цієї функції забезпечується цілісний і гармонійний стан Душі людини. Також Карл Юнг помічає інтровертованість людини (спрямованість уваги всередину) і екстравертованість людини (спрямованість уваги назовні). На цій основі виникла галузь психології під назвою Соціоніка . Кожен Типлюдини має свої особливості, це такі сильні і слабкі сторони про які можна дізнатися. Знати свій вроджений Тип сприйняття і передачі Інформація в суспільстві, або іншими словами Тип Інформаційного Метаболізму (ТІМ) особливо важливо для екстремальних ситуацій, або в час прийняття людиною життєво важливих рішень. Типи людей в суспільстві, або соціотипи є різні, але по класифікації, яку зробив Карл Юнг їх всього 16. Між собою люди також мають закономірності стосунків, 16 видів стосунків і знати про це в сім’ї, або в колективі часом буває корисно і разом з тим цікаво. Важливо знати свій власний ТІМ, бо в традиції Тао ми говоримо про те, що мислення споживає більше нашої Енергія, ніж будь-який інший вид тілесної діяльності.

         Коли ми використовуємо наші сильні сторони - тоді економимо енергію, тому що можемо ефективно їх використовувати, і в результаті ми відчуваємо себе сильними і витривалими. Але коли ми використовуємо наші слабкі сторони - тоді ми втрачаємо енергію швидко і неефективно, тому ми відчуваємо себе слабкими і втомленими. Ми можемо використовувати наші сильні сторони легко протягом тривалого періоду часу. Наші слабкі сторони ми повинні знати, щоб використовувати їх короткий період часу, а потім знову переходити на сильні сторони. Так мудро і цілісно створено людське суспільство, що ми можемо використовувати свої сильні сторони дуже легко і ефективно, так, щоб допомогти іншим. З боку наших слабких сторін, ми часто хочемо, і з нетерпінням чекаємо допомоги від інших.

Коли ми піклуємося про гармонію нашого Тіла і Душі із Святим Духом, то ми отримуємо приємні легкі і радісні відчуття своєї цілісності. Для цієї праці ми можемо усамітнюватися, а також для підсилення творення відчуття цілісності любові і миру ми молимося, або проводимо медитацію разом з людьми, які також бажають і вміють проводити цей легкий стан в зібранні людей, або дистанційно. Ми в стані трансу більшість уваги утримуємо в собі, і за допомогою нашого внутрішнього погляду ми намагаємося побачити весь Всесвіт. Коли довгий час ми знаходимося за межами суспільства, живемо усамітнено, тоді суспільні питання нас менше відволікають. У цьому випадку питання духовного зростання і гармонії з самим собою може надихнути нас в більшій мірі.

         Що ж відбувається з гармонією нашого Тіла, Душі і Духу коли ми знаходимося в суспільстві? Тут ми починаємо говорити вже про економію душевних сил і про збереження цілісної гармонії Душі. Бо коли мало душевних сил, тоді Ми починаємо втрачати приємні, легкі і радісні відчуття, згодом відчуваємо втому і починаємо думати про причини втрати душевних сил і згодом про стан свого здоров’я. Постає питання, як можна економити свою енергію і ефективно використовувати свої сили в суспільстві? Для вирішення цього питання виникає необхідність знати свої людські слабкі та сильні сторони для того, щоб їх можна було достатньо розвивати. В психології відомі знання про 16 соціотипів, і ними можна користуватися, визначати і вивчати свій соціотип , тобто знати більше про себе для досягнення гармонійного стану цілісно - явного з неявним, видимого з невидимим, реального із не реальним.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!