Старший інструктор першого рівня Володимир Пецюх

сертифікований в Тренувальному Центрі в Таїланді у Саду Дао. Гранд Майстер Мантек Чіа уповноважив його передавати згідно до системи Універсальне Цілюще Дао такі практичні дисципліни: Медитація Внутрішня Усмішка, Медитація Мікрокосмічна Орбіта, Медитація Шість Цілющих Звуків, Цілюще Кохання, Залізна Сорочка, Ней Ґун Сухожилок, Ней Ґун омолодження Кісткового Мозку, Тао Йога (Тао Їнь), Тан Тієн Чі Ґун, Еліксир Чі Ґун, Тай Чі Чі Ґун, Злиття П’яти Елементів, а також проводити Курси Масажу: Чі Ней Цзан І та Чі Ней Цзан ІІ.

         Старший інструктор першого рівня Володимир Пецюх також є практикуючим масажистом Чі Ней Цзан ІІІ, Карсай Ней Цзан і практикуючим Космічне Зцілення І. Він також може проводити практикум Медитація Просвітлення Мале Кань (Вода) і Лі (Вогонь).

         Він народився в Україні, в українській родині у 1958 році. Виріс у живописному подільському селі на березі ставу, біля високої гори і річки. Коло хати весною починає зеленіти трава і садок вишневий розцвітає. Влітку край берега ставу до верби прив’язаний човен. Взимку став замерзає і часом випадає білий пухнастий сніг. 

         З 1975 року будучи студентом у Києві він займається легкою атлетикою, карате і йогою. Для поглиблення відчуття гармонії душі він навчається вокалу і приймає участь в українському народному фольклорно-етнографічному ансамблі «Веснянка».

         Потім його захоплюють задачі розрахунку вібрацій складних конструкцій у потоці повітря і він з 1980 року працює інженером в конструкторському бюро авіаконструктора Олега Антонова. Робота в творчому колективі ентузіастів допомагає йому стати молодим вченим в галузі техніки і отримати вчену ступінь Доктор Філософії у галузі техніки. Він приймає участь в камерному хорі «Резонанс», який створили ентузіасти конструкторського бюро і студент консерваторії Дмитро Радик. Хор здобуває звання народного.

 З 2005 року його захоплює давня студентська мрія пошуку езотеричних знань, основаних на гармонії. Шукаючи вчителя у 2006 році він знайомиться з Тао Майстром Мантеком Чіа. Між ними складаються теплі дружні стосунки. У 2009 році він стає Сертифікованим Інструктором ВУЗТІФ.

Нові ідеї Володимира Пецюха,

навчання у Мантека Чіа і творча співпраця з друзями призвели до створення ефективних механічних вібраційних інструментів з частотою 8 Гц для самомасажу для відновлення кісткового мозку і творчої платформи «Свята Октава». Його з дитинства захоплюють нові ідеї, які й привели до пошуку шляху самовдосконалення, в напрямку гармонії Святого Духу, Душі і Тіла.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!