Карсай Ней Цзан - лікувальний Тао масаж органів малого тазу з метою розблокування венозного току та усунення енергетичних блоків.

         Лікувальний Масаж Карсай Ней Цзан традиції Тао - необхідний, а іноді і єдиний засіб для тих, у кого в нижній частині живота "оселився холод" (чоловіча імпотенція або жіноча фригідність). Звичайна причина проблем внизу живота - це блокування енергії,- простата і яєчки у чоловіків, піхва і яєчники у жінок. В результаті енергетичних блоків, нечистого повітря, неякісного харчування внизу тіла з часом накопичуються важкі метали, токсини, з'являються нашарування осаджень на стінках венозних і лімфатичних судин. Циркуляція крові і лімфи в цих зонах сповільнюється, викликаючи застійні явища. Масаж Карсай Ней Цзан унікальний в тому, що він на фізичному рівні може ефективно вирішувати ці питання. Для уникнення небажаних крайнощів і досягнення результату оздоровлення необхідно йти по шляху гармонії Тіла, Душі і Духу, по шляху Тао, це шлях гармонії з Богом.

         Показання масажу:

-       Імпотенція, викликана блокуванням енергії в паху, порушенням току крові й лімфи.

-       Порушення циркуляції крові статевих органів, викликані спазмами і відкладеннями на стінках судин.

-       Безпліддя.

-       Фригідність.

-       Ендометріоз.

-       Опущення матки і яєчників.

-       Складності сечовипускання у чоловіків і жінок.

-       Болі в спині, погіршення пам'яті і застійні явища в паху.

-       Виведення токсинів зі статевих органів і шкіри.

         Особливість масажу Карсай Ней Цзан полягає в тому, що цей Лікувальний Масаж необхідно проводити під наглядом лікаря у медичному центрі .

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!