Гранд Майстер Мантек Чіа є творцем Системи Універсальне Зцілююче Тао (УЗТ), директором Світового Центру Зцілення Тао, Оздорочого Курорту Сад Дао і Навчального Центру в Таїланді. З дитинства він вивчав даоський підхід до життя. Його майстерність цих прадавніх знань, удосконалених при вивченні інших дисциплін, привела до розвитку Системи УЗТ, яка в даний час викладається в усьому світі. Мантек Чіа народився в Таїланді у китайській родині в 1944 році. Коли йому було шість років, буддійські ченці навчили його, як сидіти і "утихомирювати розум". Будучи ще студентом гімназії, він вивчив традиційний тайський бокс. Потім у Майстра Лу він вивчав Тай Чі Цюань, який невдовзі познайомив його з айкідо, йогою і різноманітними видами Тай Чi.

         Коли він був студентом в Гонконзі, то займався легкою атлетикою і старший одногрупник Ченг Су-Сью познайомив з його першим езотеричним вчителем і Даоським Майстром І Енгом (Одна Хмарина). Тоді Майстер Чіа почав вивчати даоський спосіб життя по-справжньому. Він навчився проводити енергію по Мікрокосмічній Орбіті, а через практику Злиття П'яти Елементів, як відкривати інші шість спеціальних каналів. Він далі навчився Внутрішній Алхімії, це Просвітлення Кань і Лі, Запечатування п'яти почуттів, Конгрес Неба і Землі та Возз'єднання Неба і Людини. Це Майстер І Енг уповноважив Майстра Чіа вчити та зцілювати.

         Коли Мантеку Чіа було вже більше двадцяти років він навчався у Майстра Мюги в Сінгапурі, який навчив його Кундаліні, Тао Йозі і Долоні Будди. Незабаром він міг очищати перешкоди потоків енергії всередині свого тіла. Він навчився передавати енергію життєвої сили через долоні, так що міг зцілювати пацієнтів Майстра Мюги. Потім він вивчив Чі Ней Цзан у лікаря Муі Їмваттани в Таїланді.

Через деякий час він навчався у майстра Чен Яо-Луня, який навчив його Шао-Ліньському Методу Внутрішньої Сили. Він дізнався про зовсім секретні вправи для органів, залоз і кісткового мозку, відомі як Ней Ґун Кісткового Мозку і вправи відомі як зміцнення і оновлення сухожилків. Система Майстра Чен Яо-Луня поєднує Тайський бокс і Ґун-Фу. Майстер Чіа також навчався з Майстром Пань Ю, система якого поєднує Даоські, Буддійські і Дзен вчення. Майстер Пань Юй також навчив його обміну Їнь і Ян енергіями між чоловіками і жінками, а також як розвивати сталеве тіло.

         Для того щоб краще зрозуміти механізми, що лежать за цілющою енергією, Майстер Чіа вивчав західну анатомію і медицину протягом двох років.

         Використовуючи своє знання Даосизму та інших дисциплін, Майстер Чіа почав викладати Систему УЦT. Врешті-решт він навчив Інструкторів, щоб розповсюджувати ці знання, і створив Центр Природного Зцілення в Таїланді. П'ять років потому, він вирішив переїхати в Нью-Йорк, де в 1979 році він відкрив Центр УЦТ. Під час перебування в Америці, Майстер Чіа продовжив навчання Тай Чі стиля Ву з Едвардом Ї.

         У 1994 році Майстер Чіа повернувся до Таїланду, де він почав будівництво Саду Дао, Навчального Центру УЦТ поруч з Чіанг Маєм.

         У лютому 2002 року вперше були проведені практики Дао Безсмертя за допомогою технології темної кімнати в Саду Дао, створені повноцінні умови для вищого рівня Даоських практик.

         У вересні 2010 року Інструктори УЦТ відзначили тридцять років викладання Майстра Чіа. На святі Тао Конгресу 2010 понад 100 Інструкторів були присутніми в Саду Дао.

         Майстер Чіа - тепла, доброзичлива і люб'язна людина, який вважає себе насамперед вчителем. Він подає Систему УЦТ в прямій і практичній манері, постійно розширює свої знання та підхід до викладання.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!