Щоб визначити Тип Інформаційного Метаболізму (ТІМ) людини доцільно використовувати методику візуального визначення. Досить часто використовуються психологічні (соціонічні) тести, але тест не може давати достатньої впевненості в результатах. Людина в реальному житті може грати роль, тобто зображати не власний ТІМ. У цьому випадку один і той самий тест може підтверджувати в різний час різні ролі і досить часто давати невірну інформацію про вроджений ТІМ людини. Згідно до останніх наукових досліджень соціонічний тип, або ТІМ не змінюється протягом життя, але на жаль, можливе його спотворення. Коли людина в житті грає роль (діє не за своєю природою), то з одного боку майстерна гра потребує значних сил і це виснажує, а з другого боку людині приємно, легко і радісно бути самою собою. Людина може тренувати слабкі сторони, так ніби одягнувши маску для виконання ролі іншого ТІМ, тільки небезпечно забути зняти маску опісля тренувань, бо тоді буде ніби вовк в овечій шкурі. Це все видно, по фотографії людини в тому числі. Знання достовірної інформації про самого себе дуже важливі, бо зрозуміти іншу людину можна тільки через розуміння себе.

         Основоположник соціоніки Аушра Ауґустінавічюте на зустрічі з практичним психологом Анатолієм Гречинським в Києві у 1983 році визначила його ТІМ візуальним способом. З цього часу Анатолій Гречинський почав створювати авторську, на даний час вже запатентовану методику візуального визначення ТІМ людини, підтверджену достовірними результатами. Це копітка і постійна наукова робота практичного психолога, яка триває й донині.

         Для визначення ТІМ людини за візуальною методикою Ви можете надіслати три фотографії різних періодів життя: в дитинстві, в юності і тепер, тут в Контактах є електронна адреса. На фотографіях буде цікавити перш за все обличчя людини: вигляд спереду, без окулярів і контактних лінз, – це як фото для документів. На фотографії обличчя – вигляд строго спереду, очі щоб було видно чітко, бо це є достовірним проявом Вашого вродженого соціонічного типу. Фотографії, які Вам подобаються залиште собі, надсилайте фото таке, як для документів!

Важливим є питання конфіденційності Вашої інформації, яку оприлюднювати заборонено, згідно до політики конфіденційності. Тобто розмістити у вільному доступі в інтернеті, або засобах масової інформації без Вашої згоди неможливо. За цією методикою можна визначати не тільки Ваш особистий ТІМ, а й ТІМ тієї людини, яка Вас цікавить. Психологічні тести такої можливості не мають.

         Вартість виконання послуг визначення ТІМ людини – 300 грн. Для здійснення оплати Вам потрібно зробити Заявку, на основі цієї Заявки і надісланих Вами фотографій, буде надіслано рахунок на оплату послуг. Потім протягом тижня після оплати ви отримаєте Свідоцтво з результатом визначення ТІМ і коротку характеристику ТІМ.

         Всі ТІМ людей є хорошими, всі сангвініки, всі веселі і активні. І так само всі види стосунків між ТІМ гарні для своїх суспільних призначень. Можливо, використання цих знань в деяких випадках не має доцільності, і тому буває, що варто Консультуватись. Всі негативи і всі позитиви знаходяться в самій людині, і вирішення цих питань є областю компетенції не лише знань про ТІМ людини, і в загальному випадку областю компетенції не лише психології, і ще в більш загальному випадку областю компетенції не лише наукових знань.

Подати заявку

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!