Щоб визначити Тип Інформаційного Метаболізму (ТІМ) людини доцільно використовувати методику візуального визначення. Досить часто використовуються психологічні (соціонічні) тести, але тест не може давати достатньої впевненості в результатах. Людина в реальному житті може грати роль, тобто зображати не власний ТІМ. У цьому випадку один і той самий тест може підтверджувати в різний час різні ролі і досить часто давати невірну інформацію про вроджений ТІМ людини. Згідно до останніх наукових досліджень соціонічний тип, або ТІМ не змінюється протягом життя, але на жаль, можливе його спотворення. Коли людина в житті грає роль (діє не за своєю природою), то з одного боку майстерна гра потребує значних сил і це виснажує, а з другого боку людині приємно, легко і радісно бути самою собою. Людина може тренувати слабкі сторони, так ніби одягнувши маску для виконання ролі іншого ТІМ, тільки небезпечно забути зняти маску опісля тренувань, бо тоді буде вовк в овечій шкурі. Це все видно, по фотографії людини в тому числі. Знання достовірної інформації про самого себе дуже важливі, бо зрозуміти іншу людину можна тільки через розуміння себе.

         Основоположник соціоніки Аушра Ауґустінавічюте на зустрічі з практичним психологом Анатолієм Гречинським в Києві у 1983 році визначила його ТІМ візуальним способом. З цього часу Анатолій Гречинський почав створювати авторську, на даний час вже запатентовану методику візуального визначення ТІМ людини, підтверджену достовірними результатами. Це копітка і постійна наукова робота практичного психолога, яка триває й донині.

         Для визначення ТІМ людини за візуальною методикою Ви можете надіслати нам три фотографії різних періодів життя: в дитинстві, в юності і тепер, тут в Контактах є електронна адреса. На фотографіях нас буде цікавити перш за все обличчя людини: вигляд спереду, без окулярів і контактних лінз, – це як фото для документів. На фотографії обличчя – вигляд строго спереду, очі щоб було видно чітко, бо це являється достовірним проявом Вашого вродженого соціонічного типу. Фотографії, які Вам подобаються залиште собі, надсилайте фото таке, як для документів!

Ми не можемо Вашу інформацію оприлюднити, згідно до політики конфіденційності, тобто розмістити у вільному доступі в інтернеті, або засобах масової інформації без Вашої згоди. За цією методикою можна визначати не тільки Ваш особистий ТІМ, а й ТІМ тієї людини, яка Вас цікавить. Психологічні тести такої можливості не мають.

         Вартість виконання послуг визначення ТІМ людини – 300 грн. Для здійснення оплати Вам потрібно зробити Заявку, на основі цієї Заявки і надісланих Вами фотографій, ми Вам надішлемо рахунок на оплату послуг. Потім на протязі тижня після оплати Ми надішлемо Вам Свідоцтво з результатом визначення ТІМ і коротку характеристику ТІМ.

         Всі ТІМ людей являються хорошими, всі сангвініки, всі веселі і активні. І так само всі види стосунків між ТІМ гарні для своїх суспільних призначень. Можливо, використання цих знань в деяких випадках не має доцільності, і тому буває, що варто Консультуватись. Всі негативи і всі позитиви знаходяться в самій людині, і вирішення цих питань являється областю компетенції не лише знань про ТІМ людини, і в загальному випадку областю компетенції не лише психології, і ще в більш загальному випадку областю компетенції не лише наукових знань.

Подати заявку

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!