В музиці Октава являє собою музичний інтервал, в якому частота високого тону вдвічі більше частоти низького тону. Октава має ще значення вісім, може позначатися цифрою 8 і символізує безмежність. Октавою також називається частина звукового ряду, до якого входять 7 ступенів – до, ре, мі, фа, соль, ля, сі. Октави мають різні найменування. Перша октава знаходиться посередині звукового діапазону, який чує людина. Свята Октава – це звукові вібрації, які вухо людини почути не може і частота яких співпадає з частотою електромагнітних вібрацій головного мозку людини в стані молитви або медитації, тобто Альфа Ритмом. При співпаданні частот виникає явище резонансу, – це схоже на комбінацію звуку і світла з однаковою частотою. Щоб глибше пізнати і усвідомити ці вібрації, виникла ідея спроектувати і виготовити відповідний Камертон, а згодом з’являється творча платформа «Свята Октава».

Найменування октав,

буквено-цифрове позначення і частота її першої ступені До (C), третьої Мі (E) і п’ятої Соль (G) будуть такими:

 Вченими проводилися вимірювання електромагнітних вібрацій головного мозку людини у різних станах психіки:

            В стані потоку внутрішньої радості фіксується альфа-ритм, який відповідає Святій Октаві.

            В стані активної бадьорості – бета-ритм, який відповідає Субконтроктаві.

            В стані натхнення фіксується гама-ритм, який відповідає Контроктаві і Великій октаві.

         Стан молитви і медитативного трансу відбувається в альфа-ритмі, звідси й виникла назва Свята Октава. Частоти звукових коливань Святої Октави вухо людини почути не може, але ці вібрації можна побачити і відчути. Особливістю ноти До Святої Октави являється те, що її частота може співпадати з частотою Шумана, – електромагнітних хвиль Землі по першому тону. В подальшому будемо умовно говорити про частоту 8 Гц, яку відчуває кожна клітинка людського тіла. Ця частота приймала активну участь у найважливішій перемозі кожного з нас, коли один з мільйонів сперматозоїдів нашого тата зумів її використати, щоб першим досягти яйцеклітини нашої мами в стані еротичного резонансу.

         Резонансна частота 8 Гц допомогла створити саму першу клітину кожного з нас, вона допомагає й далі нашим клітинам розмножуватися, нашому тілу омолоджуватися і відновлюватися. При цій частоті у наукових дослідженнях спостерігається зчитування інформаціїї РНК із ДНК, тобто утворення нових клітин. Коли клітини втрачають здатність розмножуватися, тоді ресурс організму людини швидко вичерпується. Людина відчуває здатність клітин розмножуватися, як енергію при еротичному збудженні в стані розслаблення і може навчитися її використовувати для досягнення Святості Духу, Душі і Тіла.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!