Китайська медицина підкреслює необхідність приведення у стан рівноваги різних систем організму, коли відновлюється Баланс і Гармонія, зміцнюється тіло, Душа і Дух. Ці (Чі) Ней Цзан Масаж це Цілісний підхід стародавньої традиції Дао, під час якого впливають безпосередньо на область тіла, яка заподіює здоров'ю багато проблем. Практикуючі Масаж живота, акуратно відкривають і звільняють тіло від блоків в черевній порожнині, в результаті якого збільшується Кровообіг за рахунок того, що Енергія більш вільно рухається до життєво важливих органів тіла. Кращий спосіб, яким чином можна отримати більше інформації про Чі Ней Цзан Масаж, це його вивчити, пройшовши Курси Масажу .

         Практикуючий Чі Ней Цзан не тільки використовує техніки Масажу - він здатний генерувати і спрямовувати енергію життєвої сили Ці (Чі) на інших. Але все ж таки головне завдання тих, хто займається Чі Ней Цзан, полягає не в тому, щоб займатися цілительством, а в тому, щоб навчати інших. Людина повинна завжди пам'ятати, що найбільш цінна для неї Зцілююча Енергія виходить від неї самої. Основна ідея та мета Чі Ней Цзан - навчити людей, як зцілювати себе самим, забезпечивши їм доступ до їх власної величезної внутрішньої зцілюючої сили.

         Чі Ней Цзан I - це основний Чі Масаж внутрішніх органів.

         Чі Ней Цзан II - Чі Масаж внутрішніх органів - вигнання вітрів (шкідливих енергій).

         Чі Ней Цзан ІІІ - Чі Масаж сухожилків, простукування енергетичних ліній (Зцілююча Гармонія).

         Карсай Ней Цзан - лікувальний Тао Масаж органів малого тазу з метою розблокування венозного току та усунення енергетичних блоків.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!