Чудо – масаж.

Вчитель Мантек Чіа якось на заняттях з масажу сказав про свою мрію, щоб кожна доросла людина на нашій планеті вміла робити цей масаж. Цей масаж я не можу навіть порівняти з іншим масажем, такий він особливий. Його навіть рекомендовано проводити окремо від інших видів масажу. Через тактовність, енергетичну ефективність, і глибоку фізичну дію, його бажано проводити в спеціальних медичних центрах.

            Кожен орган нашого тіла і навіть кожна клітина старається віддати кращі енергії і самі кращі поживні речовини клітинам, які пов’язані з продовженням роду – статевим клітинам. І тому, що може означати блокування енергетичних потоків і шляхів доставки поживних речовин до статевих клітин? Відсутність програми продовження роду. Кому потрібен рід без програми продовження? А ми своїми вухами чуємо геноцид, геноцид… чуємо десь там. Це така думка виникає – що десь там. У кожного в його власній голові така думка може виникнути і це вже десь тут. І це десь тут відноситься до власних яєчок у чоловіків і яєчників у жінок. Про жіночі проблеми ми досить часто, чуємо. Про чоловічі – часто все навпаки. Чоловіки у таких випадках починають розповідати про свої подвиги, яких насправді немає. Складається таке враження, ніби в них інших тем для розмови не існує.

            Масаж називається Карсай Ней Цзан – Генітальний Терапевтичний Очищаючий масаж. Слово Карсай можна пояснити як розблокування венозного кровотоку. На стінках судин, з часом, утворюються нашарування і тоді просвіт (внутрішній діаметр) судин зменшується. Для відновлення просвіту судин використовується техніка промивки, яка детально відпрацьовується масажистом при використанні у своїй практиці енергетичного масажу внутрішніх органів Чі Ней Цзан І. Чі – тут мається на увазі енергія життєвої сили. Слова Ней – означає внутрішній  і Цзан – кишка, орган. Підготовкою студента (пацієнта) до сеансу зцілення являються базові практики Даоської Внутрішньої Алхімії, які вчать спустошувати голову, особливо від негативного внутрішнього діалогу. Я називаю це підготовкою інформаційного поля. Для підготовки енергетичного поля можна використовувати Космічний Чі Ґун – зцілення космічним світлом. Слово Ґун означає вивчення і регулярну практику енергетичного вдосконалення на протязі достатньо тривалого часу. Але це Ґун ще масажем не називається. Космічний Чі Ґун можна проводити з групою, або ж індивідуально, це залежить від усвідомлення того, що відбувається.

            У молоді роки нижня частина тіла людини функціонує, як правило, справно. Молоді люди часто не знають що їм робити з надлишком сексуальної енергії. У західній традиції ми можемо, у кращому випадку, навчити молодих людей правильно молитися, і під час молитви груба сексуальна енергія Джінь може перетворюватися в енергію життєвої сили Чі. Коли недостатньо людина молиться, недостатньо рухається, вживає екологічно забруднені продукти, дихає забрудненим повітрям, – тоді в нижній частині тіла поступово починають збиратися важкі метали, токсини, жири, рух енергії уповільнюється. До чого це приводить, я говорити не буду. Розповім тільки, як поступово можна покращити становище. На мій погляд, тут потрібно підходити комплексно: вчитися усвідомлювати стан молитви, медитативний стан, як активний, так і пасивний, щоденно виконувати відповідні фізичні вправи і вивчити Чудо – Масаж. Ніхто Вам допомогти не зможе, якщо Ви самі собі не будете допомагати. Господь зі мною і нехай Вас Бог благословляє.

         03.03.2012.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!